Історія

Центр заснований Міністерством соціальної політики України 3 лютого 2005 року. Призначенням Центру є підготовка людей з інвалідністю віком від 16 років до професійної діяльності, відновлення працездатності та здобуття професії. Центр здійснює комплексну реабілітацію людей з інвалідністю, що включає здобуття професії, медичне спостереження, соціальну та психологічну підтримку.

Професійна реабілітація здійснюється за 21-ю робітничою професією. Тривалість курсу реабілітації залежить від обраної професії і може складати від 1,5 до 12 місяців.

За видами захворювань – патологія опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи, внутрішніх органів та систем, органів слуху та зору.

За час існування Центру послугами скористались 2017 чол., отримали свідоцтво – 1284, з них працевлаштовані 55%.

Загальна кількість місць для одночасного перебування 100 чол. Навчання проводиться на підставі Ліцензії Міністерства освіти і науки України. Особам, які пройшли в Центрі професійну реабілітацію і здобули робітничу професію видається свідоцтво державного зразка.

В приміщення Центру розташовані: навчальні класи, виробничі майстерні, комплекс професійної реабілітації, бібліотека, їдальня, медичні кабінети.

Слухачі забезпечуються безкоштовним 3-х разовим харчуванням та проживання. В даний час ведуться роботи зі створення Філії Центру для організації транзитних робочих місць для людей з інвалідністю.