Керівництво

Штогрин Роман Леонідович – директор.

фото У Вінницькому державному педагогічному університеті здобув з відзнаками спеціальності вчителя історії і правознавства та магістра-дослідника історії. Закінчив аспірантуру при цьому університеті. Стажувався у Страсбурзі Франція, штаті Мічиган США, Республіці Польща. Випускник Української Школи Політичних Студій. У 2003 р. за результатами конкурсного відбору призначений консультантом організаційного відділу апарату облдержадміністрації.

З 2005 по 2006 рр. – помічник голови Вінницької облдержадміністрації.

З 2006 по 2010 рр. – перший заступник начальника Головного управління з питань внутрішньої політики, у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

З 2010 по 2011 рр. – заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.

З 2011 по 2013 рр. – заступник директора Вороновицького психоневрологічного інтернату. З липня 2013 р. призначений директором Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля».

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник». Переможець обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодий державний службовець року». Нагороджений Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради

Ставська Катерина Віталіївна – заступник директора

k У 2011 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Соціальна робота» та здобула кваліфікацію магістра соціальної роботи, соціально-правового захисника. Тематика експериментального дослідження «Соціально-психологічна реабілітація інвалідів в умовах центрів професійної реабілітації». У 2007 році закінчила Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Соціальна робота». З 2007 року працює у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля» на посадах: 2007-2012 рр. – соціального працівника І категорії, з 2013 -2014 р. -фахівця із соціальної роботи ІІ категорії, 2014 – 2015 р. –начальник відділення соціально-психологічної реабілітації, з 2015 року – заступник директора.

У 2011 році брала участь в навчальному візиті з обміну досвідом у сфері реабілітації людей з інвалідністю до м. Відня (Республіка Австрія) за темою: «Професійна діагностика, планування реабілітації, посередницька підтримка».

Учасниця Міжнародної науково-практичної конференції «Регістри стосунків» Української Спілки Психотерапевтів. Підвищувала кваліфікацію у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів за тематикою «Організація соціально-психологічного супроводу професійного навчання інвалідів».

Постійно підвищує власний фаховий рівень шляхом активної участі у міських та міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах. Нагороджена Почесними грамотами Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів.